Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Могилевский институт МВД Республики Беларусь

225160
Брестская обл.
Пружанский район
аг.Мурава, ул.Школьная, 2
e-mail: murava-school@pruzhany.by

Яндекс.Метрика

Школьные объединения по интересам

Расклад

работы аб’яднянняў па інтэрэсам

на І паўгоддзе 2019/2020  навучальнага года

 

№ п/п Назва гуртка, секцыі Класс Час правядзення Месца правядзення Кіраўнік
1 Секцыя “Валейбол” 5 – 6 Панядзелак

15.05 – 15.50

Спарт. зала Саўчук У.В.
2 Гурток “Валейбол” 7 – 11

 

 

Панядзелак

16.00 – 16.45

Пятніца

16.00 – 16.45

Спарт. зала Саўчук У.В.
3 Гурток “Вучым нямецкую гуляючы” 5 – 6 Пятніца

15.05 – 15.50

Каб. ням. мовы Прытульчык Т.А.
4 Гурток  “Пешаходны турызм” 6 – 9

11

 

 

Серада

18.00 – 20.00

Субота

10.00 – 13.00

Спарт. зала Касцюк А.І.
5 Гурток  “У свеце прыгожага” 1,2,4 Пятніца

11.30 – 13.15

Каб. пач. кл. Кузьміч С.А.
6 Гурток  “Муравушка” 1 – 4 Серада

11.25 – 12.10

Каб. пач. кл. Карунас І.С.
7 Гурток “Юны інспектар” 5, 6, 8 Серада

15.05 – 15.50

Спарт. зала Саўчук У.В.
8 Гурток “Разьба па дрэве” 6 – 8

 

Панедзелак

15.05 – 15.50

Каб. хіміі Бух М.У.
9 Гурток  “Чароўны завіток” 2 – 9 Субота

09.00 – 11.35

Каб. хіміі Савіцкі А.А.
10 Гурток “Юны інфарматык” 6, 8, 9 Субота

13.00 – 14.00

Каб. інфарм. Касцюк А.І.
11 Гурток “Футбол”

 

6 – 7 Субота

13.00 – 14.00

Спарт. зала Бух М.У.
12 Секцыя “Лёгкая атлетыка” 6 – 7 Субота

14.00 – 15.00

Спарт. зала Бух М.У.
13 Гурток “Валейбол” 11

 

Субота

18.00 – 19.00

Спарт. зала Бух М.У.

Графік работы гурткоў ДУА «Мураўская СШ» на 2018/2019 навучальны год 

№ п/п Назва гуртка, секцыі Кіраўнік
1 Гурток “Валейбол” Саўчук У.В. 15
2 Гурток “ЮІР” Саўчук У.В. 15
3 Гурток “Валейбол” 17.00 – 19.00

Субота

Бух М.У. 9

 

4 Гурток “Вучым нямецкі гуляючы” Шостак В.Л. 15
5 Гурток “Юны даследчык” Карунас І.С. 19
6 Гурток “У свеце прыгожага”

 

Кузьміч С.А. 17
7 Гурток “Натхненне” Цабрук А.Р. 15
8 Гурток “Юны інфарматык” 10.00 – 11.00

 

Касцюк А.І.

 

10
9 Гурток “Вясёлка” 11.00 – 12.00

 

Жур Р.А. 16
10 Гурток “Спадчына” Бух Н.А. 15
11 Секцыя “Лёгкая атлетыка” 16.00 – 17.00 Бух М.У. 8