Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Могилевский институт МВД Республики Беларусь

225160
Брестская обл.
Пружанский район
аг.Мурава, ул.Школьная, 2
e-mail: murava-school@pruzhany.by

Яндекс.Метрика

Расписание факультативов, классных часов, информационных часов

 

Расклад

факультатыўных заняткаў

на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Дзень Клас Час Месца правядзення Факультатыўны занятак Настаўнік
Панядзелак 2

 

9

11

13.05

 

15.35

15.35

Каб. пачат. класаў №2

Каб. русск.яз.

Каб. гістор. і геаграфіі

ф. “Шахматны ўсенавуч”

 

ф. “Маё прафесійнае будучае”

ф. “Лексіка-граматычны практыкум”

Саўчук У.В

 

Цабрук А.Р.

Карунас В.М.

Аўторак 4

 

1

 

5

 

5

 

6

 

 

10.55

 

12.40

 

14.05

 

14.05

 

15.05

 

 

Каб. пачат. класаў №2

Каб. пачат. класаў №1

Каб. матэм.

 

Каб. гістор. і геаграфіі

Каб. бел.

мовы

 

ф. “Речевой этикет”

 

ф. “Мы пазнаем свет: або  Што? Навошта?  Чаму?”

ф. “Асновы праваслаўнай культуры”

ф. “Пазнай свет”

 

ф. “Погружаемся в интересный мир правописания и образвания слов”

Саўчук В.М.

 

Карунас І.С.

 

Кузьміч С.А.

 

Бух Н.А.

 

Лашкевіч Г.К.

 

Серада 3

 

3

10.55

 

10.55

Каб. замеж.

мовы

Каб. пачат. класаў №1

ф. “Мастацка-маўленчая дзейнасць на замежнай мове”

ф. “Рашэнне тэкставых задач”

Прытульчык Т.А.

Шука Г.А.

Чацвер 6

 

5

 

7

9

8

13.05

 

14.05

 

15.05

15.05

15.05

Каб. бел.

мовы

Каб. гістор. і геаграфіі

Каб.фізікі

Каб. русск.яз.

Каб. хіміі і і біялогіі

ф. “Падарожжы з матэматыкай”

 

ф. “Гэты загадкавы Старажытны свет”

ф. “Школа юных матэматыкаў”

ф.“Займальны свет жывёл”

ф. “Сямейнае выхаванне”

Грыпа Л.А.

 

Хоміч А.М.

 

Грыпа Л.А.

Гук Г.Л.

Цабрук А.Р.

 

Пятніца 6

 

8

15.05

 

15.05

Каб. бел.

мовы

Каб. хіміі і і біялогіі

ф. “Алгарытмізацыя і          праграміраванне”

ф. “Гэты няпросты просты сказ”

Касцюк А.І.

 

Шука І.І.

Субота 9

 

10.00

 

Каб. русск.яз.

 

ф “Секреты синтаксиса и пунктуации” Цабрук А.Р.

 

Арганізацыйна-выхаваўчая работа

(І паўгоддзе 2019/2020 навучальны год)

 

Дзень тыдня Час Грамадска-карысная праца Класная гадзіна Інфармацыйная

гадзіна

Панядзелак 10.50 1,2,5–9,11
11.30 3,4
14.35 5 6
15.35 8 6
Аўторак 10.55 3
15.05 7 9,11
16.00 8
Серада 10.55 4
12.40 1
14.05 5
15.05 6
16.00 9
Чацверг 13.05 2
15.05 7
16.00 9
16.05 3,4
Пятніца 14.30
15.05 8 7
16.00 11 8

Арганізацыйна-выхаваўчая работа

(ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальны год)

 

Дзень тыдня Час Грамадска-карысная праца Класная гадзіна Інфармацыйная

гадзіна

Панядзелак 11.20 1–11
14.05 5, 6
15.05 8 7,10
Аўторак 10.20

15.30

3

11

Серада 12.30 1
14.30 9 9
15.30 11
Чацверг 10.20
14.30 9, 10 6, 8,11
15.30 3
16.25 4
Пятніца 13.30 2, 5
14.30 7,10
16.25 4

 

Расклад

факультатываў на ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

Дзень Клас Час Факультатыў Настаўнік
Панядзелак 9

9

8.30

15.00

ф. “Асновы бяспекі жыццядзейнасці”

ф.“Секреты синтаксиса и пунктуации”

 

Саўчук У.В

Лашкевіч Г.К..

 

Аўторак 4

 

2

5

 

9

10

10.20

 

12.30

14.30

 

14.30

14.30

ф. “Мастацка-маўленчая дзейнасць на замежнай мове”

ф. “Сем “Я”

ф. “Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі”

ф. “Маё прафесійнае будучае”

ф. “Лесіка-граматычны практыкум”

 

Шостак В.Л.

 

Шука Г.А.

Грыпа Л.А.

 

Цабрук А.Р.

Карунас В.М.

Серада 11

3

11

4

9.30

10.20

14.30

16.25

ф. “Асновы біялагічнай хіміі”

ф. “Речевой этикет”

ф. “Лесіка-граматычны практыкум”

ф. “Шахматны ўсенавуч”

 

Гук Г.Л.

Саўчук В.М.

Карунас В.М.

Саўчук У.В.

Чацвер 1

5

6

11.35

13.30

13.30

ф. “Вытокі роднай мовы”

ф. “Тэкстыльныя фантазіі”

ф. “Асновы праваслаўнай культуры”

 

Кузьміч С.А.

Жур Р.А.

Цабрук А.Р.

Пятніца 8 14.30 ф. “Асновы бяспекі жыццядзейнасці”

 

Саўчук У.В

 

Субота 11

 

11

 

 

9.55

 

10.50

 

 

ф. “Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі”

ф. “Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі”

 

Хоміч А.М.

 

Хоміч А.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Арганізацыйна-выхаваўчая работа

(І паўгоддзе 2018/2019 навучальны год)

 

Дзень тыдня Час Грамадска-карысная праца Класная гадзіна Інфармацыйная

гадзіна

Панядзелак 11.10 1-11
11.55
13.00
14.00 5, 6
15.00 10
Аўторак 13.25
14.30 8
Серада 12.30 1
14.30 7 9, 11
Чацвер 12.20
14.30 9, 10, 11 6, 8
15.30 9
16.20
Пятніца 12.30 2, 5
14.30 10 7
15.30 11
16.20 3, 4

*каждый 4 четверг месяца в 9 — 11 классах проходит день информирования

Расклад факультатываў на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

 

Дзень Клас Час Факультатыў Настаўнік
Панядзелак 9

8

9

11

8.30

15.00

15.00

15.00

ф. “Асновы бяспекі жыццядзейнасці”

ф. “Асновы бяспекі жыццядзейнасці”

ф. “Маё прафесійнае будучае”

ф. “Лесіка-граматычны практыкум”

Саўчук У.В

Саўчук У.В

Цабрук А.Р.

Карунас В.М.

Аўторак 3

4

2

 

5

 

9

10

10.20

10.20

12.30

 

14.30

 

14.30

14.30

 

ф. “Речевой этикет”

ф. “Мастацка-маўленчая дзейнасць на замежнай мове”

ф. “Сем “Я”

ф. “Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі”

ф.“Секреты синтаксиса и пунктуации”

ф. “Лесіка-граматычны практыкум”

 

Саўчук В.М.

Шостак В.Л.

 

Шука Г.А.

Грыпа Л.А.

 

Лашкевіч Г.К.

Карунас В.М.

Серада 3

11

 

 

11.25

11.25

 

ф.  “Шахматны ўсенавуч”

ф.”Асновы біялагічнай хіміі”

 

Саўчук У.В.

Гук Г.Л.

 

Чацвер 1

5

6

11.25

13.30

13.30

ф. “Вытокі роднай мовы”

ф. “Тэкстыльныя фантазіі”

ф. “Асновы праваслаўнай культуры”

 

Кузьміч С.А.

Жур Р.А.

Цабрук А.Р.

 

Субота 11

 

11

 

 

9.55

 

10.55

 

 

ф. “Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі”

ф. “Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі”

 

 

Хоміч А.М.

 

Хоміч А.М.