Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Могилевский институт МВД Республики Беларусь

225160
Брестская обл.
Пружанский район
аг.Мурава, ул.Школьная, 2
e-mail: murava-school@pruzhany.by

Яндекс.Метрика

Расписание факультативов, классных часов, информационных часов

Арганізацыйна-выхаваўчая работа

(ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальны год)

 

Дзень тыдня Час Грамадска-карысная праца Класная гадзіна Інфармацыйная

гадзіна

Панядзелак 11.20 1–11
14.05 5, 6
15.05 8 7,10
Аўторак 10.20

15.30

3

11

Серада 12.30 1
14.30 9 9
15.30 11
Чацверг 10.20
14.30 9, 10 6, 8,11
15.30 3
16.25 4
Пятніца 13.30 2, 5
14.30 7,10
16.25 4

 

Расклад

факультатываў на ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

Дзень Клас Час Факультатыў Настаўнік
Панядзелак 9

9

8.30

15.00

ф. “Асновы бяспекі жыццядзейнасці”

ф.“Секреты синтаксиса и пунктуации”

 

Саўчук У.В

Лашкевіч Г.К..

 

Аўторак 4

 

2

5

 

9

10

10.20

 

12.30

14.30

 

14.30

14.30

ф. “Мастацка-маўленчая дзейнасць на замежнай мове”

ф. “Сем “Я”

ф. “Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі”

ф. “Маё прафесійнае будучае”

ф. “Лесіка-граматычны практыкум”

 

Шостак В.Л.

 

Шука Г.А.

Грыпа Л.А.

 

Цабрук А.Р.

Карунас В.М.

Серада 11

3

11

4

9.30

10.20

14.30

16.25

ф. “Асновы біялагічнай хіміі”

ф. “Речевой этикет”

ф. “Лесіка-граматычны практыкум”

ф. “Шахматны ўсенавуч”

 

Гук Г.Л.

Саўчук В.М.

Карунас В.М.

Саўчук У.В.

Чацвер 1

5

6

11.35

13.30

13.30

ф. “Вытокі роднай мовы”

ф. “Тэкстыльныя фантазіі”

ф. “Асновы праваслаўнай культуры”

 

Кузьміч С.А.

Жур Р.А.

Цабрук А.Р.

Пятніца 8 14.30 ф. “Асновы бяспекі жыццядзейнасці”

 

Саўчук У.В

 

Субота 11

 

11

 

 

9.55

 

10.50

 

 

ф. “Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі”

ф. “Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі”

 

Хоміч А.М.

 

Хоміч А.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Арганізацыйна-выхаваўчая работа

(І паўгоддзе 2018/2019 навучальны год)

 

Дзень тыдня Час Грамадска-карысная праца Класная гадзіна Інфармацыйная

гадзіна

Панядзелак 11.10 1-11
11.55
13.00
14.00 5, 6
15.00 10
Аўторак 13.25
14.30 8
Серада 12.30 1
14.30 7 9, 11
Чацвер 12.20
14.30 9, 10, 11 6, 8
15.30 9
16.20
Пятніца 12.30 2, 5
14.30 10 7
15.30 11
16.20 3, 4

*каждый 4 четверг месяца в 9 — 11 классах проходит день информирования

Расклад факультатываў на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

 

Дзень Клас Час Факультатыў Настаўнік
Панядзелак 9

8

9

11

8.30

15.00

15.00

15.00

ф. “Асновы бяспекі жыццядзейнасці”

ф. “Асновы бяспекі жыццядзейнасці”

ф. “Маё прафесійнае будучае”

ф. “Лесіка-граматычны практыкум”

Саўчук У.В

Саўчук У.В

Цабрук А.Р.

Карунас В.М.

Аўторак 3

4

2

 

5

 

9

10

10.20

10.20

12.30

 

14.30

 

14.30

14.30

 

ф. “Речевой этикет”

ф. “Мастацка-маўленчая дзейнасць на замежнай мове”

ф. “Сем “Я”

ф. “Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі”

ф.“Секреты синтаксиса и пунктуации”

ф. “Лесіка-граматычны практыкум”

 

Саўчук В.М.

Шостак В.Л.

 

Шука Г.А.

Грыпа Л.А.

 

Лашкевіч Г.К.

Карунас В.М.

Серада 3

11

 

 

11.25

11.25

 

ф.  “Шахматны ўсенавуч”

ф.”Асновы біялагічнай хіміі”

 

Саўчук У.В.

Гук Г.Л.

 

Чацвер 1

5

6

11.25

13.30

13.30

ф. “Вытокі роднай мовы”

ф. “Тэкстыльныя фантазіі”

ф. “Асновы праваслаўнай культуры”

 

Кузьміч С.А.

Жур Р.А.

Цабрук А.Р.

 

Субота 11

 

11

 

 

9.55

 

10.55

 

 

ф. “Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі”

ф. “Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі”

 

 

Хоміч А.М.

 

Хоміч А.М.