Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Могилевский институт МВД Республики Беларусь

225160
Брестская обл.
Пружанский район
аг.Мурава, ул.Школьная, 2
e-mail: murava-school@pruzhany.by

Яндекс.Метрика

Олимпиады, НПК

Вынікі ўдзелу каманды навучэнцаў ДУА “Мураўская СШ”

у раённых алімпіядах па вучэбных прадметах сярод 4-10 класаў

у сакавіку–красавіку 2018/2019 навучальнага года:

 

п/п

Прадмет Прозвішча ўдзельнікаў Клас Занятае месца Агульны бал

(% выкан. задання)

Найбольшы бал

(% выкан. задання)

у раёне

Настаўнік, які рыхтаваў вучня
САКАВІК
1.  Беларуская мова і літаратура Усачоў Арцём 4 7 (Д-ІІІ) 38,75(75%) 47,75(92%) Карунас І.С.
2. Кукла Алена 5 19 24,9(30,7%) 79(97,5%) Шука І.І.
3. Майстрэнка Вячаслаў 7 2(Д-ІІ) 51,5(71,5%) 63,2(87,8) Шука І.І.
4. Руская мова і літаратура Жэленгоўская Вольга 4 13-14 20(43%) 35(74%) Карунас І.С.
5. Распопава Дзіяна 5 9 30,7(58%) 48,2(91,8%) Лашкевіч Г.К.
6. Майстрэнка Вячаслаў 7 14 22,9 (35,7%) 48(75%) Лашкевіч Г.К.
7. Матэматыка Свістун Аляксандр 4 18-19 12(30%) 40(100%) Карунас І.С.
8. Чарняк Анастасія 5 17-20 19 (38%) 48 (96%) Грыпа Л.А.
9. Немецкая мова Ясковіч Эдуард 8 8 13,5 (15%) 72 (80%) Шостак В.Л.
10. Геаграфія Кузьміч Валерый 7 12 33,5(33,5%) 47,75(47,75%) Бух Н.А.
11. ЗЛЖ Карунас Ганна 8 3 50(71,4%) 58 (82,9%) Гук Г.Л.
12. Федзік Юлія 10 10-11 36(61,9%) 49(78%) Гук Г.Л.
13. Прававые веды Чарняк Кацярына 9 2-3 39 43 Хоміч А.М.
14. Карунас Юлія 10 2 34 44 Хоміч А.М.
КРАСАВІК
15. Матэматыка Кузьміч Валерый 7 16 2(2%) 50(50%) Бунас А.В.
16. Геаграфія Слабада Мікіта 8 3 (Д-ІІІ) 50(50%) 76(76%) Бух Н.А.

 

Вынікі ўдзелу каманды навучэнцаў ДУА “Мураўская СШ”

у раённых алімпіядах па вучэбных прадметах сярод 4-11 класаў

у 2018/2019 навучальным годзе:

 

п/п

Прадмет Прозвішча ўдзельнікаў Клас Занятае месца Агульны бал

(% выкан. задання)

Найбольшы бал

(% выкан. задання)

у раёне

Настаўнік, які рыхтаваў вучня
1. Працоўнае навучанне (абслугоўваючая праца) Карунас Юлія 10 13 33,2 (33,2%) 83,6 (83,6%) Жур Рыта Алегаўна
Мухлыніна Марыя 10 15 30,85 (30,85%)
2. Працоўнае навучанне (тэхнічная праца) Кузьміч Дзмітрый 10 Дыплом

ІІІ ст.

53,3 (53,3%)) 57,6% (57,6%) Саўчук Уладзімір Васільевіч
3. Гісторыя Хоміч Анастасія 11 2 38,5 (18,9%) 43,5 (21,4%) Хоміч Алена Мікалаеўна
4. Хімія Пстыга Вольга 10 8–10 7 (7%) 33 (33%) Гук Ганна Леанідаўна
5. Матэматыка Слабада Мікіта 8 5 24 (24%) 30 (30%) Бунас Алена Васільеўна
6. Геаграфія Кузьміч Дзмітрый 10 4 83 (33%) 143,3 (57%) Бух Ніна Аляксееўна
7. Руская мова і літаратура Пстыга Вольга 10 7 31,15 (35%) 63,25 (71,06%) Цабрук Алена Рыгораўна
8. Фізіка Березнюк Кіра 9 11 0,5 (1%) 30 (67%) Касцюк Андрэй Іванавіч
Кузьміч Дзмітрый 10 4 4,6 (5,75%) 11,8 (14,75%)
Ярмолік Максім 11 4 20 (23%) 33 (38%)
9. Біялогія Федзік Юлія 10 12 36 (31%) 57 (50%) Гук Ганна Леанідаўна
Вялічка Алена 11 11 29 (27%) 54 (51%)
10. Грамадазнаўства Хоміч Анастасія 11 15 36,5 (22,5%) 91,5 (56,3%) Бух Ніна Аляксееўна
11. Фізічная культура і здароўе Дронь Дар’я 11 6 19 29 Бух Мікалай Уладзіміравіч
12. Беларуская мова і літаратура Беразнюк Кіра 9 4 40 (50%) 57,65 (72%) Шука Іна Іванаўна
13. Астраномія Ярмолік Максім 11 3 8,5 (34%) 15,5 (62%) Касцюк Андрэй Іванавіч
14. АБЖ Кузьміч Сафія 4 7-9 67 119 Карунас Ірына Сяргееўна
15. Усачоў Арцем 4 2 111
16. Майстрэнка Вячаслаў 7 9-10 52 118 Саўчук Уладзімір Васільевіч
17. Улезла Ксенія 7 9-10 52
18. Слабада Мікіта 8 8-10 43 93
19. Чарняк Іван 9 4-5 88

 

Вынікі ўдзелу каманды навучэнцаў ДУА “Мураўская СШ”

у раённых алімпіядах па вучэбных прадметах сярод 4-8 класаў

у 2017/2018 навучальным годзе:

 

№п/п Прадмет Прозвішча ўдзельнікаў Клас Заня-

тае месца

Агульны бал (% выкан.за-дання) Настаўнік, які рыхтаваў вучня
1 Беларуская мова Кукла Алена 4 16 27 (37%) Кузьміч С.А.
Майстрэнка Вячаслаў 6 5 11,9 (53,8)

Д-ІІІ

Шука І.І.
2 Руская мова Распопава Дзіяна 4 16-17 34 (46%) Кузьміч С.А.
3 Нямецкая мова Майстрэнка Вячаслаў 6 12 26 (30,6) Карунас В.М.
4 Матэматыка Генц Кацярына 5 25 1 (2%) Грыпа Л.А.
5 Геаграфія Слабада Мікіта 7 4 49,5 (66)

Д-ІІІ

Бух Н.А.
6 Біялогія Адаська Сабрына 7 19 10 (10) Гук Г.Л.
7 Гісторыя Кузьміч Валерый 6 11 27(20,6) Хоміч А.М.
8 Фізіка
9 Прававыя веды Чарняк Кацярына 8 5 45,5(52,9)

Д-ІІІ

Хоміч А.М.
Хоміч Анастасія 10 6 39,5 (39,5)
10 Здаровы лад жыцця Чарняк Кацярны 8 3 44(73)

Д-ІІ

Гук Г.Л.