Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Могилевский институт МВД Республики Беларусь

225160
Брестская обл.
Пружанский район
аг.Мурава, ул.Школьная, 2
e-mail: murava-school@pruzhany.by

Яндекс.Метрика

План выхаваўчай работы

 ДУА “Мураўская СШ”

у перыяд восеньскіх канікул

(29.10.2018 – 06.11.2018 )

Дата Мерапрыемства Клас Час правядзення Месца правядзення Адказныя
29.10 1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Мерапрыемтвы, прысвечаныя 100-годдзю УЛКСМ

2.1. Выстава кніг “Гісторыя камсамола”

2.2. Гутарка з праглядам прэзентацыі “Што такое камсамол?”

2.3. Вусны часопіс з праглядам відэафільма “29 кастрычніка – Дзень нараджэння камсамола”

2.4. Круглы стол з праглядам відэафільма “Камсамольская біяграфія маёй малой радзіы”

3. Аперацыя “ Кніжкіна бальніца”

4. I этап рэспубліканскай алімпіяды па

— біялогіі

— хіміі

— тэхнічнай працы

 

— абслугоўваючай працы

4. Рэйд “За бяспеку разам”. Наведванне шматдзетных сем’яў

1 – 11

 

 

 

 

 

 

1 – 4

 

 

5 – 7

 

 

 

8 – 11

 

 

 

5 – 7

 

 

 

7 – 11

7 – 10

5 – 9

 

5 – 9

1 – 11

10.00 – 14.00

 

 

 

 

 

 

10.00 – 11.00

 

 

11.00 – 13.00

 

 

 

12.00 – 13.00

 

 

 

10.00 – 12.00

 

 

 

10.00 – 12.00

 

 

 

 

12.00 – 13.00

 

 

Каб. інфармат.

 

 

 

 

Фае школы

 

Каб. пач. кл.

 

 

Каб. бел. мовы і літ.

 

 

Каб. руск. мовы и літ.

 

 

Бібліятэка

 

 

 

Каб. хіміі

 

Каб. абсл.працы

 

Аг.Мурава

Аг. Мурава

В.Навасёлкі

Касцюк А.І.

 

 

 

 

Саўчук В.М.

 

Кузьміч С.А.

 

 

Шука І.І.

 

 

 

Грыпа Л.А.

 

 

 

Саўчук У.В.

 

 

 

Гук Г.Л.

Гук Г.А.

Бух М.У.

Саўчук У.В.

Жур Р.А.

Цюпяшук Г.П.

Жур Р.А.

Кл. кір.1-11кл.

 

30.11 1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Інтэлект-шоу » Цуды роднага краю»

3. Экскурсія ў МНС г.Пружаны

4. Аздараўленчае катанне ў Лядовым палаце

5. Гурток “Вывучаем нямецкую гуляючы”

6. I этап рэспубліканскай алімпіяды па

— матэматыцы

 

 

 

5. Рэйд “За бяспеку разам”. Наведванне непаўналетніх, якія знаходзяцца ў сацыяльна небяспечным становішчы.

1 – 11

 

1 – 4

 

5,7,8,9,11

5,7,8,9,11

 

 

 

 

 

 

 

 

1,4,9,

10,11

 

10.00 – 14.00

 

10.00 – 11.00

 

10.30 – 11.30

 

12.15 – 13.00

 

11.00 – 12.00

 

 

 

10.00 – 12.00

 

 

 

12.00 – 14.00

 

Каб. інфармат.

 

каб. пач. кл.

 

г. Пружаны

 

г. Пружаны

 

Каб. абслуг. працы

 

 

Каб. матэм.

 

 

 

Аг. Мурава

Касцюк А.І.

 

Шука Г.А.

 

Шука І.І.

Карунас В.М.

Шука І.І.

Карунас В.М.

Шостак В.Л.

 

 

 

Карунас І.С.

Бунас А.В.

Грыпа Л.А.

Цюпяшук Г.П.

Жур Р.А.

Кузьміч С.А.

Карунас І.С.

Грыпа Л.А.

Бух Н.А.

Лашкевіч Г.К.

31.10 1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Экскурсія ў МНС г.Пружаны

3. Экскурсія па ДУДА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

5. Экскурсія ў Брэсцкую крэпасць

6. Экскурсія ў чыгуначны музей

7. Віртуальнае экскурсія “Зямля – наш дом”

8. Гурток “Натхненне”

 

8. I этап рэспубліканскай алімпіяды па

— фізіцы

— інфарматыцы

— астраноміі

9. Гурток  “Пешаходны турызм”

10. Акцыя  “Клопат”. Добраўпарадкаванне  Брацкай магілы аг.Мурава

1 – 11

 

1 – 4

 

1 – 4

 

 

6,7,9

 

6,7,9

 

5,8,10,11

 

 

 

 

 

8 – 11

6 – 11

11

 

 

7

10.00 – 14.00

 

10.30 – 11.30

 

11.30 – 12.30

 

 

11.20 – 13.20

 

13.30 – 14.30

 

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

 

 

 

10.00 – 12.00

 

 

17.00 – 20.00

 

12.00 – 14.00

Каб. інфармат.

 

Г. Пужаны

 

Г.Пружаны

 

 

Г. Брэст

 

Г. Брэст

 

Кабінет інфарматыкі

Каб. руск. мовы і літ.

 

 

Каб. матэм.

 

 

Спарт. зала

 

Брацкая магіла

 

Касцюк А.І.

 

Карунас І.С.

Саўчук В.М.

Карунас І.С.

Саўчук В.М.

 

Шостак В.Л.

Грыпа Л.А.

Шостак В.Л.

Грыпа Л.А.

Цабрук А.Р.

 

Цабрук А.Р.

 

 

 

Касцюк А.І.

Касцюк А.І.

Касцюк А.І.

Касцюк А.І.

 

Карунас В.М.

 

01.11 1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Гульня-віктарына “Па старонках роднай Беларусі”

3. Брэйн-рынг “Мая краіна – Беларусь”

4. Віртуальнае экскурсія “Маляўнічыя мясціны Беларусі”

5. Гурток  “У свеце прыгожага”

7. Гурток  “Юны даследчык”

8. Прафілактычная акцыя «Карысныя канікулы»

1 – 11

 

1 – 4

 

 

5 – 7

 

8 – 11

 

 

1 – 2

 

3 – 4

 

1 – 11

10.00 – 14.00

 

10.00 – 11.00

 

 

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

 

 

11.10 – 12.10

 

11.10 – 12.10

 

16.00 –  17.00

Каб. інфармат.

 

Аг. Мурава

 

 

Каб. хіміі

 

Каб. інфармат.

 

 

Каб. пач. кл.

 

Каб. пач. кл.

 

 

 

Касцюк А.І.

 

Саўчук В.М.

 

 

Карунас В.М.

 

Лашкевіч Г.К.

 

 

Кузьміч С.А.

 

Карунас І.С.

 

Кл. кір. 1-11 кл.

02.11 1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Віктарына “Свет жывёл Беларусі”

3. Віктарына “Край, у якім я жыву”

4. Літаратурная гасцёўня “Знаёмы і незнаёмы

І.С.Тургенеў” (да 100-годдзя з Дня нараджэння)

5. Гурток “ЮІР”

6. Гурток “Валейбол”

7. Акцыя па зборы макулатуры “Збяры макулатуру – захавай дрэва”

1 – 11

 

1 – 4

 

5 – 7

 

8 – 11

 

 

 

 

 

1 – 11

 

10.00 – 14.00

 

10.00 – 11.00

 

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

 

 

 

11.00 – 12.00

12.00 – 13.00

13.00 – 14.00

каб. інфармат.

 

Каб. пач. кл.

 

Каб. бел.мовы і літ.

Каб. руск. мовы і літ.

 

 

Спарт. зала

Спарт. зала

 

Касцюк А.І.

 

Карунас І.С.

 

Шука І.І.

 

Цабрук А.Р.

 

 

 

Саўчук У.В.

Саўчук У.В.

К.кір. 1-11 кл.

03.11 Мерапрыемствы

Дзень паходаў

Паход па родных мясцінах

Паход “Родныя ваколіцы”

Паход “Гісторыя маёй вёскі”

Работа з сям’ёй

Рэйд “Сям’я”

 

 

 

Работа з соцыумам

Гурток “Умелыя ручкі”

Гурток “Свет дэкупажа”

Дыскатэка (СДК)

Работа гурткоў і секцый

Гурток “Майстэрня творчасці”

Работа камп’ютарнага клуба

Гурток “Юны інфарматык”

Гурток “Вясёлка”

Гурток “Пешаходны турызм”

Секцыя “Лёгкая атлетыка”

Гурток “Валейбол”

 

 

1 – 4

5 – 7

8 – 11

 

 

5 – 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 – 11

 

 

10.00 – 11.00

11.00 – 12.00

12.00 – 13.00

 

 

16.00 – 17.00

 

 

 

 

13.30 – 15.00

14.00 – 17.00

21.00 – 23.00

 

09.00 – 12.00

 

09.00 – 14.00

 

10.00 – 11.00

11.00 – 12.00

12.00 – 14.00

 

16.00 – 17.00

17.00 – 19.00

 

 

Аг. М урава

Аг. Мурава

Аг. Мурава

 

 

 

 

 

 

 

СДК

СДК

СДК

 

Каб. хіміі

 

Каб. інфарм.

 

Каб. інфарм.

Каб. пач. кл.

Спарт.зала.

 

Спарт. зала

Спарт. зала

 

 

Кузьміч С.А.

Карунас В.М.

Бух Н.А.

 

 

Шука І.І.

Шостак В.Л.

Карунас В.М.

 

 

Карунас Х.А.

Савіцкі А.А.

Лашкевіч Г.К.

 

Савіцкі А.А.

 

Касцюк А.І.

 

Касцюк А.І.

Жур Р.А.

Касцюк А.І.

 

Бух М.У.

Бух М.У.

05.11 1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Гульня “У свеце прафесій”

3. Віктарына “Першыя крокі ў прафесію”

4. Круглый стол
“Лабірынт прафесій”

5. Працоўная акцыя «Чысты двор»

1 – 11

 

1 – 4

 

5 – 7

 

8 – 11

 

1 – 11

10.00 – 14.00

 

10.00 – 11.00

 

11.00 – 12.00

 

13.00 – 14.00

 

15.00 –16.00

 

Каб. інфарм.

 

Каб. пач. класаў

Каб. бел. мовы і літ.

Каб. руск. мовы і літ.

 

 

Шостак В.Л.

 

Шука Г.А.

 

Шостак В.Л.

 

Лашкевіч Г.К.

 

Кл. кір. 1 – 11кл.

06.11 1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Кніжкіна віктарына » У гасцях у казкі»

3. Гутарка «Маральныя каштоўнасці сям’і”

4. Дыскусія “Ці можа чалавек пражыць адзін?”

5. Гурток “Вывучаем нямецкую гуляючы”

5. Працоўная акцыя «Сухі ліст»

1 – 11

 

1 – 4

 

5 – 7

 

8 – 11

 

 

 

5 – 11

10.00 – 14.00

 

10.00 – 11.00

 

11.00 – 12.00

 

13.00 – 14.00

 

11.00 – 12.00

 

13.00 – 14.00

Каб. інфарм.

 

Каб. пач. класаў

Каб. абсл. працы

Каб. руск. мовы і літ.

Каб. абсл. працы

 

Шостак В.Л.

 

Саўчук В.М.

 

Шостак В.Л.

 

Грыпа Л.А.

 

Шостак В.Л.

 

Кл. кір. 5-11кл.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *