Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Могилевский институт МВД Республики Беларусь

225160
Брестская обл.
Пружанский район
аг.Мурава, ул.Школьная, 2
e-mail: murava-school@pruzhany.by

Яндекс.Метрика

План работы

 ДУА “Мураўская СШ”

на зімовыя канікулы

 2018/2019 н.г.

 

Дата Мерапрыемства Клас Час правядзення Месца правядзення Адказныя
24.12 Мерапрыемствы

1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Конкурс малюнкаў “Новый год у ворот”

3. Гульня-віктарына “Як сустракаюць Новы год ва ўсіх краінах свету”

4. Навагодняя віктарына

 

5. Гурток “Юны інспектар”

6. Гурток “Вучым нямецкую гуляючы”

7. Аперацыя “ Кніжкіна бальніца”

8. Рэйд “За бяспеку разам”. Наведванне шматдзетных сем’яў

 

1 – 11

1 – 4

 

5 – 7

 

 

8 – 11

 

 

 

 

3 – 4

 

 

 

10.00 – 14.00

10.00 – 11.00

 

11.00 – 12.00

 

 

12.00 – 13.00

 

13.00 – 14.00

13.00 – 14.00

 

11.00 – 12.00

 

16.00 – 17.00

 

 

каб. інфарм.

каб. пач. кл.

 

каб. бел. мовы і літ.

 

каб. бел. мовы і літ.

спарт. зала

каб. руск. мовы і літ.

 

бібліятэка

 

 

 

Касцюк А.І.

Кузьміч С.А.

 

Шука І.І.

 

 

Цабрук А.Р.

 

Саўчук У.В.

Шостак В.Л.

 

Саўчук В.М.

 

Жур Р.А.

Кл. кір.1-11кл.

26.12 Мерапрыемствы

1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Прагляд навагодніх мультфільмаў

3. Прагляд відэафільмаў па прафілактыцы захворванняў «Імперыя вірусаў»

4. Вусны часопіс “Навагоднія традыцыі”

5. Гурток “Натхненне”

 

6. Гурток  “Пешаходны турызм

7. Прафілактычная акцыя «Карысныя канікулы»

 

1 – 11

1 – 4

 

5 – 7

 

 

8 – 11

 

10.00 – 14.00

10.00 – 11.00

 

11.00 – 12.00

 

 

12.00 – 13.00

 

13.00 – 14.00

 

12.00 – 15.00

 

16.00 – 17.00

 

 

каб. інфарм.

каб. пач. кл.

 

каб. інфарм.

 

 

каб. фізікі

 

каб. руск. мовы і літ.

спарт. зала

 

 

 

Касцюк А.І.

Карунас І.С.

 

Шостак В.Л.

 

 

Грыпа Л.А.

 

Цабрук А.Р.

 

Касцюк А.І.

 

Жур Р.А.

Кл. кір.1-11кл.

27.12 Мерапрыемствы

1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Конкурс зімовых загадак

3. Конкурс “Зімовыя замалёўкі”

4. Майстэрня Дзядулі Мароза (упрыгожванне навагодняй залы)

5. Гурток  “У свеце прыгожага”

6. Гурток  “Юны даследчык”

7. Гурток “Валейбол”

8. Рэйд “Флікер”

 

1 – 11

1 – 4

5 – 7

 

8 – 11

 

 

1 – 2

 

3 – 4

 

10.00 – 14.00

10.00 – 11.00

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

 

 

11.00 – 12.00

 

11.00 – 12.00

13.00 – 14.00

16.00 – 17.00

 

каб. інфарм.

каб. пач. кл.

каб. хіміі

 

спарт. зала

 

 

каб. пач.кл.

 

каб. пач.кл.

спарт. зала

 

 

Касцюк А.І.

Саўчук В.М.

Карунас В.М.

 

Бух Н.А.

 

 

Кузьміч С.А.

 

Карунас І.С.

Саўчук У.В.

Кл. кір.1-11кл.

28.12 Мерапрыемствы

1. Навагодні ранішнік “У пошуках Новага года”

2. Навагодні вечар “За 5 хвілін да Новага года”

3. Акцыя “Кармушка”

 

1 – 6

 

7 – 11

 

5 – 8

 

11.00 – 13.00

 

19.00 – 22.00

 

 

 

 

спарт. зала

 

спарт. зала

 

Шука Г.А.

Шука І.І.

Цабрук А.Р.

Грыпа Л.А.

Шостак В.Л.

 

 

29.12

Мерапрыемствы.

Навагодні калейдаскоп

Творчая майстэрня “Навагодні сувенір”

Гульнявая праграма “Навагоднія забавы”

Завочнае падарожжа  “Новы год у розных краінах свету”

Работа з сям’ёй

Рэйд “ Бяспечныя канікулы”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Работа з соцыумам

Работа музычных класаў (СДК)

 

 

 

Гурток “Арт-дэкор”

Дыскатэка (СДК)

 

Работа гурткоў і секцый

Работа камп’ютарнага клуба

Гурток “Творчая майстэрня”

Гурток “Юны інфарматык”

Гурток “Пешаходны турызм”

Секцыя “Лёгкая атлетыка”

Гурток “Валейбол”

 

 

1 – 4

 

5 – 7

 

8 – 11

 

 

1 – 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 – 11

 

 

10.00 – 11.00

 

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

 

 

16.00 – 17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.00 – 18.00

 

 

 

 

14.00 – 17.00

21.00 – 23.00

 

 

10.00 – 14.00

09.00 – 12.00

10.00 – 11.00

12.00 – 14.00

16.00 – 17.00

17.00 – 19.00

 

 

каб. пач. кл.

 

спарт. зала

 

каб. інфарм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

каб. інфарм.

каб. хіміі

каб. інфарм.

спарт. зала

спарт. зала

спарт. зала

 

 

Кузьміч С.А.

 

Шостак В.Л.

 

Лашкевіч Г.К.

 

 

Кузьміч С.А.

Шука Г.А.

Саўчук В.М.

Карунас І.С.

Шука І.І.

Шостак В.Л.

Карунас В.М.

Цабрук А.Р.

Грыпа Л.А.

Бух Н.А.

Лашкевіч Г.К.

 

Наст. ДУА “Шарашоўская дзіцячая школа мастацтваў”

Савіцкі А.А.

Цабрук А.Р.

 

 

Касцюк А.І.

Савіцкі А.А.

Касцюк А.І.

Касцюк А.І.

Бух М.У.

Бух М.У.

31.12 Мерапрыемствы

1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Гульнявы занятак «Дружная сямейка»

3. Інфармацыйны веснік

“Юбілейныя даты 2019 года”

4. Віртуальнае падарожжа

“Хрысціянскія святыні Беларусі”

5. Гурток “Юны інспектар”

6. Акцыя  “Клопат”. Работа  атрада  “Міласэрнасць”

 

1 – 11

1 – 4

 

5 – 7

 

8 – 11

 

 

 

 

10.00 – 14.00

10.00 – 11.00

 

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

 

 

13.00 – 14.00

14.00 – 15.00

 

каб. інфарм.

каб. пач. кл.

 

каб. інфарм.

 

каб. інфарм.

 

 

спарт. зала

 

 

Шука Г.А.

 

Карунас В.М.

 

Лашкевіч Г.К.

 

 

Саўчук У.В.

Цюпяшук Г.П.

02.01 Мерапрыемствы

1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Паход “Зімовая вёска”

3. Гульнявая праграма “У пошуках навагодніх прыгод”

4. Шахматны турнір

5. Гурток “Натхненне”

 

6. Гурток  “Пешаходны турызм”

7. Наведванне сем’яў навучэнцаў, якія знаходзяцца ў сацыяльна небяспечным становішчы

 

 

1 – 4

5 – 7

 

8 – 11

 

10.00 – 14.00

10.00 – 11.00

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

13.00 – 14.00

 

12.00 – 15.00

 

16.00 – 17.00

 

 

 

аб. інфарм.

аг. Мурава

каб. хіміі

 

каб. геаграфіі

каб. руск. мовы і літ.

спарт. зала

 

Касцюк А.І.

Саўчук В.М.

Карунас В.М.

 

Бух Н.А.

Цабрук А.Р.

 

Касцюк А.І.

 

Жур Р.А.

Кл. кір.1-11кл.

03.01 Мерапрыемствы.

1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Экскурсія на пагранзаставу №1

3. Шашачны турнір

 

4. Круглы стол “Беражы здароўе змоладу

5. Гурток  “У свеце прыгожага”

6. Гурток  “Юны даследчык”

7. Гурток “Вучым нямецкую гуляючы”

8. Рэйд “Падлетак ”

 

1 – 11

1 – 4

 

5 – 7

 

8 – 11

 

1 – 2

 

3 – 4

 

 

8 – 11

 

10.00 – 14.00

10.00 – 11.00

 

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

 

11.00 – 11.45

 

11.00 – 11.45

12.00 – 12.45

 

16.00 – 17.00

 

каб. інфарм.

в.Хвойнік

 

каб.бел. мовы і літ.

каб. фізікі

 

каб. пач. кл.

 

каб. пач. кл.

каб. руск. мовы і літ.

 

Касцюк А.І.

Саўчук В.М.

Карунас І.С.

Шука І.І.

 

Грыпа Л.А.

 

Кузьміч С.А.

 

Карунас І.С.

Шостак В.Л.

 

Кл. кір.8-11кл.

04.01 Мерапрыемствы.

1. Работа камп’ютарнага клуба

2. Пазнавальная гульня-віктарына “Зімовыя цуды”

3. Конкурс песень, вершаў і загадак «Чарадзейка-зіма»

4. Экскурсія ў Пружанскі РАНС

5. Аздараўленчае катанне ў Лядовым палаце

6. Гурток “Валейбол”

 

1 – 11

1 – 4

 

5 – 7

 

8 – 11

 

10.00 – 14.00

11.00 – 14.00

 

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

 

 

 

13.00 – 13.45

 

каб. інарм.

каб. пач. кл.

 

піянерскі пакой

г.Пружаны

 

г.Пружаны

 

Касцюк А.І.

Кузьміч С.А.

 

Шостак В.Л.

 

Цабрук А.Р.

 

Цабрук А.Р.

 

Саўчук У.В.

05.01 Мерапрыемствы.

Напярэдадні Калядаў

1. Экскурсія ў царкву “Надзеі Веры, Любові і маці Сафіі” в.Клятное.

2. Круглы стол “Калядныя традыцыі беларусаў”

Работа з сям’ёй

Рэйд “ Бяспечныя канікулы”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Работа з соцыумам

Работа музычных класаў (СДК)

 

 

 

Гурток “Арт-дэкор”

Дыскатэка (СДК)

 

Работа гурткоў і секцый

Работа камп’ютарнага клуба

Гурток “Творчая майстэрня”

Гурток “Юны інфарматык”

Гурток “Пешаходны турызм”

Секцыя “Лёгкая атлетыка”

Гурток “Валейбол”

 

 

1 – 7

 

 

8 – 11

 

 

1 – 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 – 11

 

 

11.00 – 13.00

 

 

12.00 – 13.00

 

 

16.00 – 17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.00 – 18.00

 

 

 

 

14.00 – 17.00

21.00 – 23.00

 

 

10.00 – 14.00

09.00 – 12.00

10.00 – 11.00

12.00 – 14.00

16.00 – 17.00

17.00 – 19.00

 

 

в.Клятное

 

 

каб. геаграфіі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

каб. інфарм.

каб. хіміі

каб. інфарм.

спарт. зала

спарт. зала

спарт. зала

 

 

Шука Г.А.

Шука І.І.

 

Бух Н.А.

 

 

Кузьміч С.А.

Шука Г.А.

Саўчук В.М.

Карунас І.С.

Шука І.І.

Шостак В.Л.

Карунас В.М.

Цабрук А.Р.

Грыпа Л.А.

Бух Н.А.

Лашкевіч Г.К.

 

Наст. ДУА “Шарашоўская дзіцячая школа мастацтваў”

Савіцкі А.А.

Грыпа Л.А.

 

 

Касцюк А.І.

Савіцкі А.А.

Касцюк А.І.

Касцюк А.І.

Бух М.У.

Бух М.У.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *