Факультатывы

 РАСКЛАД

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ

на І паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

Дзень Клас Час Месца правядзення Факультатыўны занятак Настаўнік
Панядзелак 4 10.30 Каб. пачат. класаў №1 ф. “Мой край” Карунас І.С.
Аўторак 2

 

12.40

 

Каб. пачат. класаў №1 ф. “Па ступеньках правіл здаровага харчавання” Шука Г.А.
9 14.40 Каб. беларус-кай мовы ф. “Секреты синтекса и пунктуации” Цебрук А.Р.
Серада 5 14.40 Каб.руск.

мовы

ф. “Вучымся жыць у міры і згодзе” Цабрук А.Р.
8

 

14.40 Каб. гісторыі і  геаграфіі ф. “Асновы эканамічных ведаў” Бух Н.А.
Чацвер 1 11.15 Каб. пачат. класаў №2 ф.“Сем“Я” Кузьміч С.А.
9

 

11.35

 

Каб. беларус-кай мовы ф. “Складаны сказ без складанасці” Шука І.І.
5 13.40 Каб. руск.

мовы

ф.“Асновы праваслаўнай культуры” Цабрук А.Р.
6 13.40 Каб.хіміі і біялогіі ф.“Мая Айчына” Бух А.М.
7 13.40 Каб. матэмат. ф. “Назірай і даследуй сам” Карпей С.А.
3 15.45 Каб. пачат. класаў №2 “Правілы ў маім жыцці” Лапука В.С.
4 15.45 Каб. пачат. класаў №1 ф. “Падарожжа ў краіну Займальнай матэматыкі” Карунас І.С.
Пятніца 8 13.40

 

Каб. гісторыі і  геаграфіі ф. “Гэты няпросты просты сказ” Шука І.І.

 

7 14.40 Каб. матэмат. ф. “Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму” Лашкевіч Г.К.
8 10.00 Каб. інфарм. ф.“Асновы 3D-мадэлявання” Карпей С.А.
9

 

14.40

 

Каб. беларус-кай мовы ф. “Прафесія маёй мары” Цабрук А.Р.
11 14.40 Каб.фізікі ф.”Практыкум па беларускай мове” Шука І.І.
Субота 9 90.00 Каб. бел. мовы ф. “Вялікая Айчыная вайна” Хоміч А.М.
8 10.00 Каб. гісторыі і  геаграфіі ф. “Алгебра вучыць разважаць” Грыпа Л.А.
11 11.00 Каб.фізікі ф. “Абагульняючы фак. курс па вуч. прад. “Матэматыка” Грыпа Л.А.
Продолжить чтениеФакультатывы

Факультатывы

РАСКЛАД

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ

на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

Дзень Клас Час Месца правядзення Факультатыўны занятак Настаўнік
Панядзелак 7 8.30

 

Каб. гісторыі і  геаграфіі  “Асновы эканамічных ведаў” Бух Н.А.
6 13.40 Каб.матэмат.  “Слова – радасць, слова – чары” Шука І.І.
6 13.40 Каб. інфарматыкі  “Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму” Лашкевіч Г.К.
11

 

14.40

 

Каб. рускай мовы  “Асновы сямейнага жыцця” Цабрук А.Р.
Аўторак 2 12.40 Каб. пачат. класаў №1  “Роднае слова” Шука Г.А.
2 12.40 Каб. інфармат.  “Правілы ў маім жыцці” Карунас І.С.
8

 

14.40

 

Каб. беларус-кай мовы  “Гэты няпросты просты сказ” Шука І.І.

 

Серада 8 15.40 Каб. тэхнічнай працы  “Мастацкае тачэнне драўніны” Бух М.У.
Чацвер 7 08.30 Каб. гісторыі і  геаграфіі  “Слова ў тэксце” Шука І.І.
3 15.45 Каб. пачат. класаў №1  “Інфармацыйны навігатар” Карунас І.С.
4 15.45 Каб. пачат. класаў №2  “Вытокі роднай мовы” Кузьміч С.А.
Пятніца 1

 

11.15

 

Каб. пачат. класаў №2  “Мой край” Шука Г.А.
8 11.35 Каб. беларус-кай мовы  “От значения к написанию” Цебрук А.Р.
5 13.40 Каб. біялогіі і хіміі  “Кладовая слов русского языка” Лашкевіч Г.К.
Субота 10

 

10.00

 

Каб. беларус-кай мовы  “Практыкум па беларускай мове” Шука І.І.
10 11.00 Каб.фізікі  “Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету “Матэматыка” Грыпа Л.А.
11 10.00 Каб. рускай мовы  “Уводзіны ў педагагічную дзейнасць” Цабрук А.Р.

 

11 11.00 Каб. рускай мовы  “Уводзіны ў педагагічную дзейнасць” Цабрук А.Р.

 

 

 

Продолжить чтениеФакультатывы