Результаты

Вынікі ўдзелу каманды навучэнцаў ДУА “Мураўская СШ” у раённых алімпіядах па вучэбных прадметах

у 2020/2021 навучальным годзе

 

\ Прадмет Прозвішча ўдзельнікаў Клас Занятае месца Агульны бал

(% выкан. задання)

 Найбольшы бал

(% выкан. задання)

у раёне

Настаўнік, які рыхтаваў вучня
1. Беларуская мова і літаратура Усачоў Арцем 6 6 30,2(64,26%) 38(80,85%) Шука Іна Іванаўна
2. Кукла Алена 7 10 22,1(50,22%) 33,15(75,34%)
3. Майстрэнка Вячаслаў 9 13 13,8(28,2%) 26,15(53,4%)
4. Руская мова і літаратура Распопава Дзіяна 7 9 37,7(62,8%) 59,5(99,1%) Цабрук Алена Рыгораўна
5. Нямецкая мова Усачоў Арцем 6 4 24(60%) 32(81%) Карунас Валянціна Мікалаеўна
6. Матэматыка Дрык Аляксандр 4 23 2 34 Шука Ганна Аляксееўна
7. Кузьміч Сафія 6 1

Д-І

24(80%) 24(80%) Бірыцкая Тэрэса Леанідаўна
8. Слабада Мікіта 10 4 12 (12%) 41 (41%)
9. Фізіка Чарняк Анастасія 7 12-14 4(13%) 15(50%) Касцюк Андрэй Іванавіч
10. Біялогія Еўтуховіч Павел 9 6 42 (44,7%) 50 (53,2%) Гук Ганна Леанідаўна
11. Геаграфія Слабада Мікіта 10 1

Д-І ст.

78,7(52,4%) 78,7(52,4%) Бух Ніна Аляксееўна
12. ЗЛЖ Карунас Ганна 10 9 19(38%) 30(60%) Гук Ганна Леанідаўна
13. Фінансавая граматнасць Слабада Мікіта 10 Д-І ст. 76 76 Бух Ніна Аляксееўна
14. Асновы бяспекі жыццядзенасці Жэленгоўскі Данііл 3 3 201 211 Саўчук Уладзімір Васільевіч

 

15. Пацэпня Міхаіл 3 5 176 211
16. Усачоў Арцем 6 6 33 215
17. Распопава Дзіяна 7 4 31 215
18. Майстрэнка Вячаслаў 9 23-24 12 224
19. Слабада Мікіта 10 3 195 224
Продолжить чтениеРезультаты

Результаты

Вынікі ўдзелу каманды навучэнцаў ДУА “Мураўская СШ”

у раённых алімпіядах па вучэбных прадметах сярод 4-11 класаў

у 2019/2020 навучальным годзе:

 

 

п/п

Прадмет Прозвішча ўдзельнікаў Клас Занятае месца Агульны бал

(% выкан. задання)

 Найбольшы бал

(% выкан. задання)

у раёне

Настаўнік, які рыхтаваў вучня
1. Беларуская мова і літаратура Пстыга Вольга 11 II

(Д-II)

40,4(50,5%) 42,8(53,5%) Шука Іна Іванаўна
2. Гісторыя Карунас Юлія 11 6 43,5 197 Хоміч Алена Мікалаеўна
3. Матэматыка Майстрэнка Вячаслаў 8 19-20 3 (3%) 69 (69%) Бунас Алена Васільеўна
4. Слабада Мікіта 9 8 11 (11%) 76 (76%)
5. Кузьміч Дзмітрый 11 9 4 (4%) 21 (21%)
6. Руская мова і літаратура Пстыга Вольга 11 5 32,6 (38,4%) 58,25 (68,5%) Цабрук Алена Рыгораўна
7. Грамадазнаўства Карунас Юлія 11 10 28,5 58,5 Бух Ніна Аляксееўна
8. Фізіка Кузьміч Дзмітрый 11 5–8 1 (1,2%) 32 (37,6%) Касцюк Андрэй Іванавіч
9. Геаграфія Слабада Мікіта 9 5 84(42%) 115,5(57,8%) Бух Ніна Аляксееўна
10. Кузьміч Дзмітрый 11 3 59,5(31,6%) 103,4(55%)
11. Абслугоўвая праца Карунас Юлія 11 13 41,6 79,3 Грыпа Ларыса Аляксееўна
12. Мухлыніна Марыя 11 18 32,7
Продолжить чтениеРезультаты

Вынікі ўдзелу каманды навучэнцаў ДУА “Мураўская СШ”

у раённых алімпіядах па вучэбных прадметах сярод 4-10 класаў

у сакавіку–красавіку 2018/2019 навучальнага года:

 

п/п

Прадмет Прозвішча ўдзельнікаў Клас Занятае месца Агульны бал

(% выкан. задання)

Найбольшы бал

(% выкан. задання)

у раёне

Настаўнік, які рыхтаваў вучня
САКАВІК
1.  Беларуская мова і літаратура Усачоў Арцём 4 7 (Д-ІІІ) 38,75(75%) 47,75(92%) Карунас І.С.
2. Кукла Алена 5 19 24,9(30,7%) 79(97,5%) Шука І.І.
3. Майстрэнка Вячаслаў 7 2(Д-ІІ) 51,5(71,5%) 63,2(87,8) Шука І.І.
4. Руская мова і літаратура Жэленгоўская Вольга 4 13-14 20(43%) 35(74%) Карунас І.С.
5. Распопава Дзіяна 5 9 30,7(58%) 48,2(91,8%) Лашкевіч Г.К.
6. Майстрэнка Вячаслаў 7 14 22,9 (35,7%) 48(75%) Лашкевіч Г.К.
7. Матэматыка Свістун Аляксандр 4 18-19 12(30%) 40(100%) Карунас І.С.
8. Чарняк Анастасія 5 17-20 19 (38%) 48 (96%) Грыпа Л.А.
9. Немецкая мова Ясковіч Эдуард 8 8 13,5 (15%) 72 (80%) Шостак В.Л.
10. Геаграфія Кузьміч Валерый 7 12 33,5(33,5%) 47,75(47,75%) Бух Н.А.
11. ЗЛЖ Карунас Ганна 8 3 50(71,4%) 58 (82,9%) Гук Г.Л.
12. Федзік Юлія 10 10-11 36(61,9%) 49(78%) Гук Г.Л.
13. Прававые веды Чарняк Кацярына 9 2-3 39 43 Хоміч А.М.
14. Карунас Юлія 10 2 34 44 Хоміч А.М.
КРАСАВІК
15. Матэматыка Кузьміч Валерый 7 16 2(2%) 50(50%) Бунас А.В.
16. Геаграфія Слабада Мікіта 8 3 (Д-ІІІ) 50(50%) 76(76%) Бух Н.А.

 

Продолжить чтение

Вынікі ўдзелу каманды навучэнцаў ДУА “Мураўская СШ”

у раённых алімпіядах па вучэбных прадметах сярод 4-8 класаў

у 2017/2018 навучальным годзе:

 

№п/п Прадмет Прозвішча ўдзельнікаў Клас Заня-

тае месца

Агульны бал (% выкан.за-дання) Настаўнік, які рыхтаваў вучня
1 Беларуская мова Кукла Алена 4 16 27 (37%) Кузьміч С.А.
Майстрэнка Вячаслаў 6 5 11,9 (53,8)

Д-ІІІ

Шука І.І.
2 Руская мова Распопава Дзіяна 4 16-17 34 (46%) Кузьміч С.А.
3 Нямецкая мова Майстрэнка Вячаслаў 6 12 26 (30,6) Карунас В.М.
4 Матэматыка Генц Кацярына 5 25 1 (2%) Грыпа Л.А.
5 Геаграфія Слабада Мікіта 7 4 49,5 (66)

Д-ІІІ

Бух Н.А.
6 Біялогія Адаська Сабрына 7 19 10 (10) Гук Г.Л.
7 Гісторыя Кузьміч Валерый 6 11 27(20,6) Хоміч А.М.
8 Фізіка
9 Прававыя веды Чарняк Кацярына 8 5 45,5(52,9)

Д-ІІІ

Хоміч А.М.
Хоміч Анастасія 10 6 39,5 (39,5)
10 Здаровы лад жыцця Чарняк Кацярны 8 3 44(73)

Д-ІІ

Гук Г.Л.

 

 

Продолжить чтение