ДУА “Мураўская СШ» на зімовыя канікулы
2016/2017 н.г.
Дата | Мерапрыемствы | Клас | Час правядзення | Месца правядзення | Адказныя |
26.12 | Мерапрыемствы.
1.Навагодні ранішнік “Здравствуй, Новый год!” 2.Навагодні баль-маскарад “Цуды пад Новы год” 3.Работа камп’ютарнага клуба 4.Кніжкіна бальніца (бібліятэка)
|
1 – 6
8 – 11
1-6, 8-11 5 – 6 |
10.00 – 12.00
18.00 – 21.00
10.00 – 14.00
12.00 – 13.00
|
Спартзала
Спартзала
Каб інф.
Бібліятэка |
Карунас І.С. Карунас В.М. Бунас А.В.
Грыпа Л.А.
Саўчук В.М.
|
27.12 | Мерапрыемствы.
1.Творчая майстэрня “Навагодні сувенір” 2.Гульнявая праграма “Пазнайка” 3.Творчая майстэрня “Падарунак сваімі рукамі”
4.Работа камп’ютарнага клуба 5.Акцыя “Памяць”. Добраупарадкаванне Брацкай магілы в.Бакуны
|
1 – 4
5 – 6
8 – 11
1-6, 8-11 11
|
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
10.00 – 14.00
14.00 – 13.00 |
Каб. пач. кл.
Каб. руск. мовы
Каб. бел. мовы Каб інф.
В.Бакуны |
Карунас І.С.
Цабрук А.Р.
Шука І.І.
Касцюк А.І.
Карунас В.М. . |
28.12 | Мерапрыемствы.
1.Конкурс малюнкаў “Чараўніца-зіма” 2.Вусны часопіс “Традыцыі святкавання Новага года ў розных краінах” 3.Забаўляльная праграма “Свята да нас ідзе” 4.Работа камп’ютарнага клуба 5. Гурток “Пешаходны турызм” 6. Акцыя “Клопат”. Работа атрада “Міласэрнасць” 7.Рэйд “Падлетак”
|
1 – 4
5 – 6
8 – 11
1-6, 8-11
7
5 – 6
|
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
10.00 – 14.00
12.00 – 14.00
11.00 – 12.00
18.00 – 19.00
|
Каб. пач. кл.
Каб. хіміі
Каб. руск. мовы Каб інфарм.
Спартзала
Аг.Мурава
|
Кузьміч С.А.
Грыпа Л.А.
Бух Н.А.
Касцюк А.І.
Касцюк А.І.
Грыпа Л.А.
Карунас В.М. Цабрук А.Р. |
29.12 | Мерапрыемствы.
1.Конкурсная праграма “У гасцях у прыроды” 2.Шашачна-шахматны турнір 3.Вусны часопіс ”У свеце цікавых фактаў” 4. Гурток “Вясёлка” 5.Работа камп’ютарнага клуба 6. Наведванне Лядовага палаца. Аздараўленчае катанне на каньках 7. Экскурсія ў кінатэатр «Спутник» |
1 – 4
5 – 6
8 – 11
1-6, 8-11 5 – 6
5 – 6 |
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
10.00 – 14.00 12.00 – 12.45
11.15 – 12.15
12.30 – 14.00 |
Каб. пач. кл.
Каб. руск. мовы Каб. геагр.
Каб. пач. кл. Каб. інфарм.
Лядовы палац
Г.Пружаны |
Саўчук В.М.
Бух М.У.
Шука І.І.
Бабрук Ю.А. Касцюк А.І.
Цабрук А.Р. Грыпа Л.А.
Цабрук А.Р. Грыпа Л.А. |
30.12 | Мерапрыемствы.
1.Экскурсія ў царкву “Надзеі Веры, Любові і маці Сафіі” в.Клятное. 2.Творчая майстэрня “Свята сваімі рукамі” 3.Гульня “Хачу ўсё ведаць” 4.Работа камп’ютарнага клуба 5.Гурток “Гарадзецкі роспіс” 6.Рэйд “Флікер” |
1 – 4
5 – 6
8 – 11 1-6, 8-11
1 – 11 |
11.00 – 13.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00 10.00 – 14.00
11.00 – 12.00
18.00 – 19.00 |
В. Клятное
Каб. хіміі
Каб матэм. Каб. інф.
Каб. геагр. |
Шука Г.А.
Грыпа Л.А.
Бунас А.В. Касцюк А.І.
Бух Н.А.
Кл.кір. 1-11 кл. |
31.12 | Мерапрыемствы.
1.Віктарына “Навагодні калейдаскоп” 2.Гульнявая праграма “Новы год стукае ў дзверы” 3.Відэападарожжа “Новы год у розных краінах свету” 4.Работа камп’ютарнага клуба 5.Гурток “Умелыя ручкі” 6.Гурток “Юны інфарматык” 7.Гурток “Пешаходны турызм” Работа з соцыумам Гурток “Умелыя ручкі” (СДК) Гурток “Арт-дэкор” |
1 – 4
5 – 6
8 – 11
1-6, 8-11
1 – 4
|
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
10.00 – 14.00
11.00 – 12.00 10.00 – 11.00
11.00 – 13.00
13.30 – 15.00
12.00 – 15.00
|
Каб. пач. кл.
Каб. хіміі
Каб. матэм.
Каб. інфарм.
Каб. пач. кл. Каб. інфарм.
Спартзала
СДК
СДК
|
Карунас І.С.
Карунас В.М.
Бунас А.В.
Касцюк А.І.
Карунас І.С. Касцюк А.І.
Касцюк А.І.
Асаніна І.А.
Савіцкі А.А.
|
02.01 | Мерапрыемствы.
1.Літаратурная віктарына “Падарожжа ў краіну вершаў” 2.Пазнавальная гадзіна “Сакрэты зімы” 3.Круглы стол “Беражы здароўе змоладу 4.Работа камп’ютарнага клуба 5. Гурток “Футбол” 6.Гурток “Валейбол” 7.Рэйд “Занятасць навучэнцаў у канікулярны час”
|
1 – 4
5 – 7
8 – 11
1 – 11
1 – 4 |
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
10.00 – 14.00
11.00 – 13.00 13.00 – 14.00 18.00 – 19.00 |
Каб. пач. кл.
Каб. хіміі
Каб. бел. мовы і літ. Каб. інфарм.
Спартзала Спартзала |
Кузьміч С.А.
Карунас В.М.
Шука І.І.
Шука І.І.
Саўчук У.В. Саўчук У.В. Саўчук В.М. Карунас І.С. Кузьміч С.А. Шука Г.А. |
03.01 | Мерапрыемствы.
1.Гульні на свежым паветры 2.Спартыўныя спаборніцтвы па тэнісу 3.Гульня “З Новым годам!”
4.Работа камп’ютарнага клуба 5.Гурток “Валейбол” 6.Гурток “Валейбол” 7.Рэйд “Занятасць навучэнцаў у канікулярны час”
|
1 – 4
5 – 7
8 – 11
1 – 11
5 – 11 |
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
10.00 – 14.00
11.00 – 13.00 13.00 – 14.00 18.00 – 19.00 |
Спарт пляцоўка Спартзала
Каб. руск. мовы літ. Каб. інф.
Спартзала Спартзала |
Шука Г.А.
Бух М.У.
Лашкевіч Г.К.
Касцюк А.І.
Саўчук У.В. Бух М.У. Карунас В.М. Цабрук А.Р. Грыпа Л.А. Бух Н.А. Бунас А.В. Шука І.І. Лашкевіч Г.К. |
04.01 | Мерапрыемствы.
1.Калядная віктарына 2.Агляд-падарожжа “Традыцыі святкавання Каляд у розных народаў” 3.Гутарка-практыкум “Пазнай сябе” 4. Работа камп’ютарнага клуба 5.Майстэрня “Кніжкіна бальніца” 6.Гурток “Пешаходны турызм” 7.Экскурсія ў Пружанскі адзел Дэпартамента аховы МУС РБ 8. Наведванне Лядовага палаца. Аздараўленчае катанне на каньках 9.Наведванне сем’яў навучэнцаў, якія знаходзяцца на розных відах уліку |
1 – 4 5 – 6
7 – 11
1 – 11
5 – 9
8 – 11
8 – 11
|
10.00 – 11.00 11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
10.00 – 14.00
13.00 – 14.00
12.00 – 14.00
11.00 – 12.00
12.15 – 14.15
18.00 – 19.00
|
Каб. пач. кл. Каб. хіміі
Каб. геагр.
Каб.інф.
Бібліятэка
Спартзала
Г.Пружаны
Лядовы палац
|
Саўчук В.М. Грыпа Л.А.
Бух Н.А.
Касцюк А.І. Грыпа Л.А. Саўчук В.М.
Касцюк А.І.
Бух Н.А. Шука І.І.
Бух Н.А. Шука І.І.
Кл.кір. 1 – 11 кл. |
05.01 | Мерапрыемствы.
1.Пазнавальная гадзіна “Каляды!” 2.Віктарына “Каляды ў Беларусі” 3. Экскурсія ў майстэрні ААТ “Мурава” 4.Работа камп’ютарнага клуба 5. Гурток “Вясёлка” 6.Гурток “Валейбол” |
1 – 4
5 – 7
8 – 11
1 – 11 |
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
10.00 – 14.00
11.00 – 13.00 11.00 – 13.00 |
Каб. пач. кл.
Каб. хіміі
Аг.Мурава
Каб. інфарм.
Каб. пач. кл. Спартзала |
Карунас І.С.
Карунас В.М.
Бунас А.В.
Касцюк А.І.
Бабрук Ю.А. Бух М.У. |
06.01 | Мерапрыемствы.
1.Развучванне Калядных песен 2.Гульні на свежым паветры 3.У гасцях у этыкета “Да вас прыйшлі госці” 4. Работа камп’ютарнага клуба 5.Гурток “Валейбол” 6.Гурток “Умелыя ручкі” |
1 – 4
5 – 7
8 – 11
1 – 11
|
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
10.00 – 14.00
11.00 – 12.00 11.00 – 12.00 |
Каб. пач. кл.
Спарт. пляцоўка Каб. бел. мовы і літ. Каб. інф.
Спартзала Каб. пач. кл.
|
Кузьміч С.А.
Карунас В.М.
Шука І.І.
Касцюк А.І.
Саўчук У.В. Карунас І.С.
|