План работы школы на зимних каникулах

План работы

 ДУА “Мураўская СШ”

на зімовыя канікулы 2012/2013 нав.год

№ п/п Час правядзення Назва мерапрыемства Клас Адказны

26.12.2012

1 14.30 – 15.30

 

11.00 – 13.00

 

13.30 – 15.00

 

 

09.00 – 14.00

14.30 – 15.30

13.00 – 15.00

 

 

15.00 – 17.00

 

11.00 – 12.00

 

 

 

 

10.00 – 11.00

1.1. Секцыя настольнага тэнісу

(спартыўная зала)

1.2. Навагодні ранішнік

(спартыўная зала)

1.3. Танцавальны гурток “Тотал” пры Мураўскім  СДК

(Мураўскі СДК)

1.4. Работа камп’ютарнага клуба

(кабінет інфарматыкі)

1.5. Рэпетыцыя навагодняга падвячорка

(спартыўная зала)

1.6. Рэпетыцыя навагодняга балю

(кабінет рускай мовы)

1.7. Інтэлектуальна-пазнаваўчая гульня “Па слядах цудоўных вандраванняў, у глыбіню вядомых таямніц” (кабінет біялогіі)

1.8. Гульня-размінка “Ці ведаеце вы?” (кабінет беларускай мовы)

 

 

1 – 4

 

 

 

 

1 – 11

 

5 – 9

 

 

9 – 11

 

8 – 11

 

 

 

 

5 — 8

Бух М.У.

 

Карунас І.С.

 

Дзмітрэнка Д.М.

 

 

Лашкевіч Г.К.

Бух М. У.

Бунас А.В.

 

 

Цабрук А.Р.

 

Грыпа Л.А..

 

 

 

 

Шука І.І.

27.12.2012

2 13.00 – 14.00

 

16.00 – 19.00

 

16.00 – 17.30

 

 

09.00 – 11.00

12.00 – 15.00

19.00 – 20.00

 

12.00 – 13.00

 

12.00 – 13.00

 

2.1. Гурток “Трапны стралок” (спартыўная зала)

2.2. Навагодні падвячорак (спартыўная зала)

2.3. Танцавальны гурток “Джуніор” пры Мураўскім СДК (Мураўскі СДК)

2.4. Работа камп’ютарнага клуба

(кабінет інфарматыкі)

2.5. Рэпетыцыя навагодняга балю

(спартыўная зала)

2.6. Гульня “Снежная крэпасць” (стадыён)

2.7. Конкурс “Шчыры беларус”

(кабінет працоўнага навучання)

 

 

5 – 7

 

 

 

 

1 – 11

 

9 – 11

 

1 – 4

 

8 — 11

Лобан М.В.

 

Бунас А.В.

 

Дзмітрэнка Д.М.

 

 

Кузьміч Н.Ф. Касцюк А.І.

Цабрук А.Р.

 

Саўчук В.М.

 

Грыпа Л.А.

28.12.2012

3 19.00 – 22.00

 

13.00 – 14.30

 

 

09.00 – 13.00

 

10.00 – 12.00

 

11.00 – 12.00

 

15.00 – 17.00

3.1. Навагодні баль-маскарад (спартыўная зала)

3.2. Гурток сольнага спявання “Фантазія” пры Мураўскім СДК (Мураўскі СДК)

3.3. Работа камп’ютарнага клуба (Кабінет інфарматыкі)

3.4. Прагляд мультфільмаў (кабінет пачатковых класаў)

3.5. Гульня “Разумнікі і разумніцы” (кабінет фізікі)

3.6. Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу сярод дзяўчат (спартыўная зала)

8 – 11

 

 

 

 

1 – 11

 

1 – 4

 

5 – 7

 

8 — 11

Цабрук А.Р.

 

Кузьміч І.І.

 

 

Касцюк А.І.

 

Кузьміч С.А.

 

Бунас А.В.

 

Бух М.У.

29.12.2012

4 09.00 – 10.00

 

10.00 – 12.00

 

09.00 – 10.00

 

 

10.00 – 11.00

 

10.00 – 11.00

 

11.00 – 12.00

 

14.00 – 16.00

 

12.00 – 13.00

 

18.00 – 20.00

 

13.00 – 14.30

 

 

15.00 – 16.00

 

10.00 – 13.00

13.00  — 14.00

10.00 – 11.00

 

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

4.1. Гурток “Інфарматык”

(кабінет інфарматыкі)

4.2. Гурток “Юны турыст” (спартыўная зала)

4.3. Гурток “Мастацтва рукадзелля” ( кабінет беларускай мовы)

4.4. Гурток “Роднае слова” (кабінет беларускай мовы)

4.5. Клуб “Белая рысь” (кабінет інфарматыкі)

Уборка спартыўнай залы пасля навагодніх свят

4.6. Танцавальны гурток “Амелі” (спартыўная зала)

4.7. Танцавальны гурток “Азарная гвардыя” (спартыўная зала)

4.8. Валейбольная секцыя (спартыўная зала)

4.9. Гурток ДПМ “Умелыя ручкі” пры Мураўскім СДК (Мураўскі СДК)

4.10. Клуб “Модніца” пры Мураўскім СДК” (Мураўскі СДК)

4.11. Работа камп’ютарнага клуба (кабінет інфарматыкі)

4.12. Навагодняя віктарына (кабінет пачатковых класаў)

4.13. Навагодні калейдаскоп (кабінет беларускай мовы)

4.14. Дыспут “Аб дружбе і сябрах” (кабінет біялогіі)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 – 11

 

1 – 4

 

5 – 7

 

8 — 11

Касцюк А.І

 

Касцюк А.І.

 

Шука І.І.

 

 

Шука І.І.

 

Бух Н.А.

 

Бух Н.А.

 

Строк А.В.

 

Строк А.В.

 

Бух М.У.

 

Пстыга Н.М.

 

 

Асаніна І.А.

 

Карунас В.М. Цюпяшук Г.П.

Пятручык К.А.

 

Шука І.І.

 

Цюпяшук Г.П.

31.12.2012

5 10.00 – 11.00

 

10.00 – 11.00

 

10.00 – 11.00

 

09.00 – 10.00

10.00 – 11.00

11.00 – 12.00

09.00 – 10.00

 

 

11.00 – 12.00

 

 

12.00 – 13.00

5.1. Гурток “Натхненне” (кабінет рускай мовы)

5.2. Гурток “Умелыя ручкі” (кабінет пачатковых класаў)

5.3. Турыстычны гурток (спартыўная зала)

5.4. Работа камп’ютарнага клуба (кабінет інфарматыкі)

 

5.5. Прагляд кінафільма “Адзін дома” (кабінет пачатковых класаў)

5.6. Творчая майстэрня “Сваімі рукамі”. Выраб калядных сувеніраў (кабінет матэматыкі)

5.7. Інтэлектуальны рынг “Слабо?” (кабінет геаграфіі)

 

 

 

 

 

 

1 – 11

 

 

1 – 4

 

 

5 – 7

 

 

8 — 11

Цабрук А.Р.

 

Пятручык К.А.

 

Лобан М.В.

 

Лобан М.В.

ЛашкевічГ.К.

Цабрук А.Р.

Пятручык К.А.

 

 

Лашкевіч Г.К.

 

 

Цабрук А.Р.

02.01.2013

6 14.30 – 15.30

 

13.30 – 15.00

 

 

09.00 – 13.00

 

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

 

10.00 – 11.00

 

 

6.1. Секцыя валейбольная (спартыўная зала)

6.2. Танцавальны гурток “Тотал” пры Мураўскім  СДК(Мураўскі СДК)

6.3. Работа камп’ютарнага клуба (кабінет інфарматыкі)

6.4. Шахматна-шашачны турнір (кабінет беларускай мовы)

6.5. Шахматна-шашачны турнір (кабінет біялогіі)

6.6. Віктарына “Ці ведаеце вы навагоднія казкі?” (кабінет пачатковых класаў)

 

 

 

 

 

1 – 11

 

5 – 7

 

8 – 11

 

1 – 4

Бух М.У.

 

Дзмітрэнка Д.М.

 

 

Грыпа Л.А.

 

Саўчук У.В.

 

Бух М.У.

 

Саўчук В.М.

03.01.2013

7 13.00 – 14.00

 

16.00 – 17.30

 

 

09.00 –11.00

 

13.00 – 14.00

 

14.00 – 15.00

 

15.00 – 17.00

 

 

 

13.00 – 14.00

7.1. Гурток “Трапны стралок” (спартыўная зала)

7.2. Танцавальны гурток “Джуніор” пры Мураўскім СДК (Мураўскі СДК)

7.3. Работа камп’ютарнага клуба (кабінет інфарматыкі)

7.4. Турнір камп’ютарных гульняў  (кабінет інфарматыкі)

7.5. Турнір камп’ютарных гульняў  (кабінет інфарматыкі)

7.6. Навагоднія спаборніцтвы па валейболу паміж камандай работнікаў і камандай вучняў школы(спартыўная зала)

7.7. Турнір фантазёраў

(кабінет пачатковых класаў)

 

 

 

 

 

1 – 11

 

5 – 7

 

8 – 11

 

8 — 11

 

 

 

1 – 4

Лобан М.В.

 

Дзмітрэнка Д.М.

 

 

Кузьміч Н.Ф.

 

Касцюк А.І.

 

Касцюк А.І.

 

Бух М.У.

 

 

 

Кузьміч С.А.

04.01.2012

8 13.00 – 14.30

 

 

09.00 – 11.00

11.0     – 13.00

10.00 – 15.00

 

 

 

11.00– 12.00

 

10.00 – 11.00

 

12.00 – 13.00

 

 

8.1. Гурток сольнага спявання “Фантазія” пры Мураўскім СДК (Мураўскі СДК)

8.2. Работа камп’ютарнага клуба (кабінет інфарматыкі)

8.3. Калядны турнір. Таварысцкая сустрэча з камандамі Мокраўскай СШ, Кляпацкай СШ, Корнадзьскай СШ (Мокраўская СШ)

8.4. Конкурс “Снежны снейпер” (стадыён)

8.5. Турнір акцябрат (кабінет пачатковых класаў)

8.6. Поле цудаў “Зямля – калыска чалавецтва” (кабінет рускай мовы)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 – 7

 

1 – 4

 

8 — 11

Кузьміч І.І.

 

 

Грабар А.У. Лобан М.В.

Бух М.У.

 

 

 

Лашкевіч Г.К.

 

Пятручык К.А.

 

Цабрук А.Р.

05.01.2013

9 09.00 – 10.00

 

 

10.00 – 11.00

 

11.30 – 12.30

 

14.00 – 16.00

 

12.00 – 13.00

 

18.00 – 20.00

 

13.00 – 14.30

 

 

15.00 – 16.00

 

09.00 – 14.00

 

10.00 – 11.00

 

 

11.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

 9.3. Гурток “Мастацтва рукадзелля” (кабінет беларускай мовы)

9.4. Гурток “Роднае слова” (кабінет беларускай мовы)

9.5. Клуб “Белая рысь” (кабінет інфарматыкі)

9.6. Танцавальны гурток “Амелі” (спартыўная зала)

9.7. Танцавальны гурток “Азарная гвардыя” (спартыўная зала)

9.8. Валейбольная секцыя (спартыўная зала)

9.9. Гурток ДПМ “Умелыя ручкі” пры Мураўскім СДК (Мураўскі СДК)

9.10. Клуб “Модніца” пры Мураўскім СДК”  (Мураўскі СДК)

9.11. Работа камп’ютарнага клуба (кабінет інфарматыкі)

9.12. Пазнаваўчая гадзіна “Святкуем Каляды” (кабінет пачатковых класаў)

9.13. Гульня “Калядны калейдаскоп” (кабінет фізікі)

9.14. Ролевая гульня “Калядкі” (кабінет рускай мовы)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 – 11

 

1 – 4

 

 

5 – 7

 

8 — 11

Шука І.І.

 

 

Шука І.І.

 

Бух Н.А.

 

Строк А.В.

 

Строк А.В.

 

Бух М.У.

 

Пстыга Н.М.

 

 

Асаніна А.І.

 

Цюпяшук Г.П.

 

Кузьміч С.А.

 

 

Лашкевіч Г.К.

 

Цабрук А.Р.

08.01.2012

10 15.00 – 16.00

 

14.00 – 15.00

 

 

09.00 – 11.00

 

09.00 – 18.00

 

09.00 – 13.00

13.00 – 14.00

12.00 – 14.00

 

10.00 – 11.00

 

 

11.00 – 12.00

 

 

12.00 – 14.00

10.1. Танцавальны гурток “Амелі” (спартыўная  зала)

10.2. Танцавальны гурток “Азарная гвардыя” (спартыўная зала)

10.3. Турыстычны гурток (спартыўная зала)

10.4. Экскурсія ў Белавежскую пушчу

10.5. Работа камп’ютарнага клуба (кабінет інфарматыкі)

10.6. Спаборніцтвы па лыжных гонках (стадыён)

10.7. Гульня “Падарожжа па краіне Саабразіліі-Ваабразіліі” (кабінет пачатковых класаў)

10.8. Конкурсна-забаўляльная праграма “У гасцях у казкі” (кабінет матэматыкі)

10.9. Конкурс на лепшага снегавіка (стадыён)

 

 

 

 

 

 

 

1 – 9

 

1 – 11

 

8 – 11

 

1 – 4

 

 

5 – 7

 

 

1 — 7

Строк А.В.

 

Строк А.В.

 

 

Лобан М.В.

 

Цюпяшук Г.П.

 

Бух Н.А.

Карунас В.М.

Саўчук У.В.

 

Карунас І.С.

 

 

Цясноўская В.М.

 

 

Карунас І.С.

 

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.