Школьная олимпиада

Итоги первого этапа республиканской олимпиады по учебным предметам

29 кастрычніка

адбыўся І этап рэспубліканскай алімпіяды

па геаграфіі, рускай мове і літаратуры.

Пераможцамі  ў алімпіядзе па геаграфіі сталі:

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Маркечка Ягор 6 63,5%
2 Усачоў Аляксандр 7 56,7%
3 Свістун Уладзіслаў 7 56,7%
4 Шука Ірына 8 51,7%
5 Ярмолік Таццяна 9 76,8%
6 Лук’янчук Юрый 10 42,6%
7 Кузьміч вераніка 11 77,5%

 

Пераможцамі  ў алімпіядзе рускай мове і літаратуры сталі:

 

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Казловіч Маргарыта 5 80%
2 Чарняк Вераніка 6 52%
3 Шука Ірына 8 75%
4 Усік Анастасія 9 51%
5 Карунас Ганна 11 54%

 

 

 

30 кастрычніка

адбыўся І этап рэспубліканскай алімпіяды

па біялогіі, фізіцы, беларускай мове і літаратуры.

Пераможцамі  ў алімпіядзе па біялогіі сталі:

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Усачоў Аляксандр 7 66%
2 Шука Трына 8 62,8%
3 Усік Анастасія 9 59%
4 Грыпа Павел 10 50%
5 Касмовіч Ірына 11 41,7%

 

Пераможцамі  ў алімпіядзе па беларускай мове і літаратурысталі:

 

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Хоміч Анастасія 5 95%
2 Шука кацярына 6 52%
3 Лазоўская Галіна 7 56%
4 Шука Ірына 8 92%
5 Ярмолік Таццяна 9 52%
6 Лук’янчук Юрый 10 35,6%
7 Сахарчук Дзмітрый 10 35,6%
8 Карунас Ганна 11 56%

 

Пераможцамі  ў алімпіядзе па фізіцы сталі:

 

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Лапука Ягор 6 73%
2 Слабада Ганна 7 20%
3 Ярмолік Таццяна 9 53%
4 Кузьміч Вераніка 11 78%

 


31 кастрычніка

адбыўся І этап рэспубліканскай алімпіяды

па матэматыцы, астраноміі, нямецкай мове.

Пераможцамі  ў алімпіядзе па матэматыцы сталі:

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Ярмолік Максім 5 52,5%
2 Лапука Ягор 6 40%
3 Карпей Сяргей 8 55%
4 Ярмолік Таццяна 9 55%
5 Майстрэнка Вікторыя 9 50%
6 Кузьміч Вераніка 11 87%
7 Навіцкі Яўген 11 56,7%

 

Пераможцамі  ў алімпіядзе па нямецкай мове сталі:

 

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Хоміч Анастасія 5 64%
2 Чарняк Вераніка 6 57%
3 Шука Ірына 8 55%
4 Бух Аліна 9 55%
5 Лукша Вераніка 11 33%

 

Пераможцай ў алімпіядзе па астраноміі стала:

 

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Кузьміч Вераніка 11 63%

 


1 лістапада

адбыўся І этап рэспубліканскай алімпіяды

па гісторыі, інфарматыцы, хіміі.

Пераможцамі  ў алімпіядзе па інфарматыцы сталі:

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Лапука Ягор 6 58%
2 Люкевіч Максім 7 40%
3 Карпей Сяргей 8 35%
4 Кузьміч Вераніка 11 62%

 

Пераможцамі  ў алімпіядзе гісторыі сталі:

 

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Маркечка Ягор 6 53%
2 Вансоўскі Андрэй 6 53%
3 Шука Ірына 8 72%
4 Давідзюк Яна 9 63%
5 Сахарчук Дзмітрый 10 25%
6 Навіцкі Яўген 11 61%

 

Пераможцамі  ў алімпіядзе па хімііі сталі:

 

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Масленнікаў Андрэй 7 93%
2 Усачоў Аляксандр 7 71%
3 Карпей Сяргей 8 44%
4 Майстрэнка Вікторыя 9 50%
5 карунас Ганна 11 43%

 

2 лістапада

адбыўся І этап рэспубліканскай алімпіяды

па грамадазнаўству і працоўнаму навучанню.

Пераможцамі  ў алімпіядзе па грамадазнаўству сталі:

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Давідзюк Яна 9 56%
2 Карунас Ганна 11 50%
3 Навіцкі Яўген 11 53%

 

Пераможцамі  ў алімпіядзе па тэхнічнай працы сталі:

 

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Маркечка Ягор 6 44%
2 Рудзько Андрэй 8 48%
3 Ленкавец Ілья 9 32%

 

Пераможцамі  ў алімпіядзе па абслугоўваючай працы сталі:

 

№ п/п Прозвішча, імя Клас Вынік
1 Казловіч Маргарыта 5 38%
2 Шука Кацярына 6 50%
3 Лях Вікторыя 7 36%
4 Шырма Хрысціна 8 50%
5 Шырма Аксана 9 35%

 

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.