Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Могилевский институт МВД Республики Беларусь

225160
Брестская обл.
Пружанский район
аг.Мурава, ул.Школьная, 2
e-mail: murava-school@pruzhany.by

Яндекс.Метрика

11 класс

Вынікі выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІIІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2018/2019 навучальным годзе

П.І.вучня Прадмет
Бел.мова Матэматыка Ням.мова Гіст.Бел.
экз год пад экз год пад экз год пад экз год пад
1 Асаніна Аліна 7/7 8 8 9 9 9 8 7 8 7 8 8
2 Вялічка Алёна 8/6 7 7 7 7 7 8 7 8 7 8 8
3 Дронь Дар’я 7/5 6 6 7 7 7 5 5 5 8 6 7
4 Мардань Ірына 3/3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
5 Масленікаў Максім 3/2 3 3 4 4 4 3 3 3 3 3 3
6 Сіпліва Вікторыя 7/7 7 7 7 7 7 6 6 6 9 7 8
7 Хоміч Анастасія 10/9 9 10 10 9 10 10 9 10 10 10 10
8 Ярмолік Максім 10/9 9 10 10 9 10 10 9 10 9 9 9

Расклад экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў ДУА “Мураўская СШ” ў 2018/2019 навучальным годзе

Дата правядзення экзаменаў Пачатак экзамена Прадмет Форма правядзення экзамена Кабінет
01.06.2019 9.00 беларуская мова (профіль) у пісьмовай форме

(пераказ)

кабінет матэматыкі
01.06.2019 9.00 матэматыка (база) у пісьмовай форме кабінет геаграфіі
03.06.2018 9.00

 

беларуская мова (база) у пісьмовай форме

(пераказ)

кабінет геаграфіі
03.06.2019 9.00 матэматыка (профіль) у пісьмовай форме кабінет матэматыкі
05.06.2019 9.00 нямецкая мова у вуснай форме кабінет інфарматыкі
07.06.2019 9.00 гісторыя Беларусі у вуснай форме кабінет матэматыкі

Состав комиссии

Склад экзаменацыйнай камісіі

для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў ДУА “Мураўская СШ” ў 2018/2019 навучальным годзе

 

Дата Клас Вучэбны прадмет Склад экзаменацыйнай камісіі Пасада Кваліфікацый-ная катэго-

рыя

01.06.2019 11 Беларуская мова (профіль) старшыня Хоміч А.М. дырэктар, настаўнік гісторыі першая
члены камісіі Шука І.І. настаўнік беларускай мовы і літаратуры першая
Валасевіч С.У. настаўнік беларускай мовы і літаратуры першая
Саўчук В.М. настаўнік  беларускай мовы і літаратуры, пачатковых класаў вышэйшая
01.06.2019 11 Матэматыка

(база)

старшыня Цюпяшук Г.П. намеснік дырэктара, настаўнік рускай мовы і літаратуры вышэйшая
члены камісіі Грыпа Л.А. настаўнік матэматыкі першая
Бунас А.В. настаўнік матэматыкі першая
Рубель. Т.Н. настаўнік матэматыкі першая
03.06.2019 11 Беларуская мова (база) старшыня Цюпяшук Г.П. намеснік дырэктара, настаўнік рускай мовы і літаратуры вышэйшая
члены камісіі Шука І.І. настаўнік беларускай мовы і літаратуры першая
Карунас І.С. настаўнік  пачатковых класаў вышэйшая
Саўчук В.М. настаўнік  беларускай мовы і літаратуры, пачатковых класаў вышэйшая
03.06.2019 Матэматыка (профіль) старшыня Хоміч А.М. дырэктар, настаўнік гісторыі першая
члены камісіі Бунас А.В. настаўнік матэматыкі першая
Бірыцкая Т.Л. настаўнік матэматыкі вышэйшая
Грыпа Л.А. настаўнік матэматыкі першая
05.06.2019 11 Нямецкая мова старшыня Хоміч А.М. дырэктар, настаўнік гісторыі першая
члены камісіі Карунас В.М. настаўнік нямецкай мовы вышэйшая
Шостак В.Л. настаўнік нямецкай мовы без катэгорыі
Ягавенка І.П. настаўнік нямецкай мовы вышэйшая
07.06.2019 11 Гісторыя Беларусі старшыня Цюпяшук Г.П. намеснік дырэктара, настаўнік рускай мовы і літаратуры вышэйшая
члены камісіі Хоміч А.М. дырэктар, настаўнік гісторыі першая
Бух Н.А. настаўнік гісторыі вышэйшая
Панамар Т.В. настаўнік гісторыі вышэйшая

 

График консультаций

ГРАФІК

кансультацый перад экзаменамі

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў ДУА “Мураўская СШ” ў 2018/2019 навучальным годзе

 

№ п/п Прадмет Дата правядзення кансультацый Час правядення

кансультацый

Месца

правядзення

кансультацый

Настаўнік
1. Беларуская мова

(б)

29.05

31.05

13.00 – 14.00

11.00 – 12.00

Кабінет матэматыкі

Кабінет беларускай мовы

Шука І.І.
Беларуская мова

(пр)

29.05

31.05

13.00 – 14.00

13.00 – 15.00

Кабінет матэматыкі

Кабінет беларускай мовы

Шука І.І.
2. Матэматыка

(б)

31.05 13.00 – 15.00 Кабінет матэматыкі Грыпа Л.А.
Матэматыка

(пр)

31.05 11.00 – 12.00 Кабінет матэматыкі Бунас А.В.
3. Нямецкая мова

(б)

29.05

31.05

04.06.

14.00 – 15.00

09.00 – 10.00

10.00 – 12.00

Кабінет матэматыкі

Кабінет геаграфіі

Кабінет  інфарматыкі

Карунас В.М.
Нямецкая мова (пр) 29.05

31.05

04.06.

14.00 – 15.00

10.00 – 11.00

10.00 – 12.00

Кабінет матэматыкі Кабінет матэматыкі

Кабінет  інфарматыкі

Карунас В.М.
4. Гісторыя Беларусі

(б)

31.05

06.06

10.00 – 11.00

10.00 – 12.00

Кабінет геаграфіі

Кабінет матэматыкі

Хоміч А.М.
Гісторыя Беларусі

(пр)

31.05

06.06

09.00 – 10.00

10.00 – 12.00

Кабінет матэматыкі Хоміч А.М.